• Свеж
AWSAD Боја за Безбедност на Децата Нето Најлон Заштита Нето Качување Нето-за Декорација Балкон Скалите Анти-Падот на Нето Градинка Ограда Индивидуализира Боја : 8cm мр?
zoom_in

AWSAD Боја за Безбедност на Децата Нето Најлон Заштита Нето Качување Нето-за Декорација Балкон Скалите Анти-Падот

DEN 1464.00

Од стока
check Во продавницата

✔МАТЕРИЈАЛ : Направен од дебел најлон материјал, компанијата е погодна за внатрешна и надворешна балкон по скалите за да се задржи бебето безбедно.Бебињата, години, домашни миленици или играчки, итн.Помине на навредливите објект кој предизвика столовите. ✔Се ПРИМЕНУВААТ ЗА : игралиште јаже нето, градина ограда, растенијата качување нето, отворено партија оградата декорација, замав и hammock нето за семејството балкон и скалило оградата. ✔ МРЕЖА ГОЛЕМИНА : 10 cm, јаже дијаметар : 6 mm / 8 mm; рачно изработени ткаени, високо-одделение здрав ткаени јаже нето.Оптоварување граница : 300 kg / 661 фунти. ✔ЗАШТИТА НЕТО : Тоа може да се сече во форма и големина сакате, без да влијаат на издржливост на нет.Ве молиме купувачите боја декоративни мрежи во зависност од вашите вистински потреби.Ние, исто така, имаат и други јаже мрежи, можете да се прилагодите (јаже дијаметар, мрежа на големината, должината * ширина). ✔ДИЗАЈН : Овој вид на заштита нето се специјално дизајнирани за балкони и скали за да ја заштити безбедноста на бебињата.Тоа исто така може да се користи како мачка нето-да се заштити мали домашни миленици од паѓање.Кога не ви се потребни за да го користите дете јаже нето, може да се свитка тоа и чување на лесно.Бренд : AWSAD-Име на Производ : Најлон Нето-Безбедно плетење : рачно изработени за Заштита на нето спецификации : може да се прилагоди (ако сте треба други големини, ве молиме контактирајте со нас)-Безбедност јаже : за 6mm дебели НЕТО теренот безбедност : 8 CM / 10см/15cm-Боја : бело јаже, нето (ако сте треба други бои, ве молиме контактирајте со нас)Пакет се Вклучени : 1 x ограда декорација grid The карактеристики на заштита нето : 1. Јажето јамка е лесно да се инсталира, поврзува со железни или дрвени огради и прозорец коридори, погодна за внатрешна и надворешна balconies2. Оваа трајни безбедност нето обезбедува сигурна игра на животната средина за децата на оградата.Безбедно да се заштитат децата, домашни миленици или toys3. Декорација донесува чиста заштита на животната средина материјали, не-токсични, не-радиоактивни, и нема влијание врз здравјето на baby Notice : 1. Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи растојание од 1-3 cm2. Поради екранот и различни осветлување, сликата може да не се одрази на боја на реалните item3. Редовно се провери безбедноста на нето-за било какви скриени опасности предизвикани од надворешни или човечки фактори за да се заштити безбедноста на децата.

Вака можеби ќе ви се допадне..