• Свеж
Диви Биде Бесплатна Понуда Handwrite Стил Ранец Платно Drawstring Шопинг Торба Патување
zoom_in

Диви Биде Бесплатна Понуда Handwrite Стил Ранец Платно Drawstring Шопинг Торба Патување

DEN 623.76

Од стока
check Во продавницата

Големина : 36cm x 43 см (14 инчен x 17 инчи).Класификација : Платно Ранец.Функција : -Направени од страна на платно; -Едноставен, тенок и модерен дизајн : погоден за различен стил на облека, за појавување; -Drawstrings со квалитетот на тема : остануваат силни и издржливи за повторна употреба.; -Одличен подарок за двете момчиња и девојчиња во сите возрасти да се активности на отворено, како што се кампување, танц, пешачење, пливање, слободно време за прошетка, јога, патување и сл.Материјал : Платно.Пакет Количина : 1 x ранец.Големина : 36cm x 43 см (14 инчен x 17 инчи)Класификација : Платно Ранец Функција : -Направени од страна на платно-Едноставен, тенок и модерен дизајн : погоден за различен стил на облека, за појавување-Drawstrings со квалитетот на тема : остануваат силни и издржливи за повторна употреба.-Одличен подарок за двете момчиња и девојчиња во сите возрасти да се активности на отворено, како што се кампување, танц, пешачење, пливање, слободно време за прошетка, јога, патување и сл.Материјал : Платно Пакет Количина : 1 x ранец.

Вака можеби ќе ви се допадне..