• Свеж
OtterBox + Поп симетрич-ност Серија Случај за iPhone Xs & iPhone X (САМО) Не-Мало Пакување - Јоргованот Мрак Виолетова
zoom_in

OtterBox + Поп симетрич-ност Серија Случај за iPhone Xs & iPhone X (САМО) Не-Мало Пакување - Јоргованот Мрак Виолетова

DEN 958.80

Од стока
check Во продавницата

Компатибилен со i Phone Xs & i Phone X (НЕ се Компатибилни со XR/XS MAX модели).Otter Box + Поп симетрич-ност Серија случај со интегриран Pop Grip така можете да го текстот подобро, snap слики singlehandedly, и да се занесе во hands-free propping.Swappable дизајн за бесконечна Pop Top заменливост, наменета за мали, pocketable профил.Едно парче дизајн за лесно вклучување/исклучување.Работи со Чи безжични полнење (можеби ќе треба да се отстрани Pop Top).Вклучува Otter Box ограничен доживотна гаранција (види веб-сајт за детали) и е 100% автентично.OTTERBOX + ПОП симетрич-ност СЕРИЈА, како во СЛУЧАЈОТ СО IPHONE Xs & X (НЕ XR / Xs MAX) Switch up, swap it out и да ги изразат вашиот стил со Otter Box + Поп симетрич-ност Серија случаи на тенок и заштитни случај интегрирани со Pop Sockets Pop Grip.Изберете од забава спектар на бои и дезени кои се лесно да се отстрани и да ја инсталирате така можете да го промените вашиот изглед во флеш.КАРАКТЕРИСТИКИ : Pop Sockets Pop Grip е интегриран во случај на тенок изгледа дека се лизга лесно во pockets Pop Top дизајни се лесно да се префрлат од — само да ги затворите станот, притиснете надолу и да се сврти да се разменуваат Pop Top Durable заштита штитови против капки, испакнатини и fumbles Raised рабовите заштита на камерата и screen Works со Чи безжични полнење (можеби ќе треба да се отстрани Pop Top)Симпатична Pop Sockets случај со Otter Box со еден-парче дизајн за лесно вклучување/off Pop Sockets Pop Grip ви помага текст една рака, snap подобро слики и види видеа раце-free Compatible со Pop Sockets Pop Tops, Автомобил Пропустливи Планината, и Pop Sockets Мулти-Surface Mount ОНА што Е ВО КУТИЈАТА : Otter Box + Поп симетрич-ност Серија Случај КОМПАТИБИЛНОСТ : i Phone Xs (НЕ XR / Xs МАКС)i Phone X (НЕ XR / Xs МАКС) ГАРАНЦИЈА : Otter Box ограничен доживотна гаранција (види веб-сајт за детали).ПАКУВАЊЕ : Не-Мало Пакување.

Вака можеби ќе ви се допадне..