• Свеж
Rockin' Rider Дизел Стабилна Коњ Браун
zoom_in

Rockin' Rider Дизел Стабилна Коњ Браун

DEN 2177.04

Од стока
check Во продавницата

Реална коњ шема печатени на меки кадифен.Тешки, цврсти метална рамка.Притиснете лево уво за да го слушнете ексклузивното "јас сум Малку Пони" песна.Притиснете право еас да се слушне 6 забава зборува фрази и реални коњ звуци.Се повлече кормилото да се слушне neighing звуци.Rockin' Rider Дизел Стабилна Коњ карактеристики на реални коњ шема печатени на супер меки кадифен над тешка, здрав метална рамка.Со притискање на своите уши тој пее ексклузивни "јас сум Малку Пони" песна, вели 6 забава фрази, и го прави реални коњ звуци.Се повлече на својата кормилото да го слушнам него neigh, туп неговиот snout да го слушнам него snort, и допрете го неговиот hindquarters да се слушне галоп и trotting звуци.Дизел има expresive, детални лице, leatherette седло, метал stirrups, и реални грива и опашка.Седло висина е 18 инчи.Потребни 2 АА батерии вклучени.Дизел се препорачува за 3 до 10 години и до 65 килограми.

Вака можеби ќе ви се допадне..