• Свеж
Накит складирање рек Накит Кутија за Девојки,Lockable Накит Случај за Деца,Накит Организатор со 2 Фиоки и Огледало за Прстени,Белегзии,Обетки Накит складирање кутија ( ?
zoom_in

Накит складирање рек Накит Кутија за Девојки,Lockable Накит Случај за Деца,Накит Организатор со 2 Фиоки и Огледало

DEN 3445.68

Од стока
check Во продавницата

Кутијата е не само стилски, но исто така екстра-издржливи.Тоа најубаво може да се прикаже вашиот накит и да ги заштити совршено во исто време.Патување Накит Организатор : Уникатна 3-Ниво дизајн.Првиот слој е 8 слотови,4 поделени прегради и 1 купето со капак,вториот има 4 прегради на истиот големини,третиот слој не имате било какви dividers.Поголем Простор за Складирање : Погодна за девојки или жени да го организира нивниот накит,како ѓердани,алки,белегзии,прстени,обетки,cufflinks,шноли,очила за сонце и други jewelleries изглед и процес : 9.05 x 6.2 x 6.7 инчи.Lockable Огледало Накит Кутии : Lockable дизајн додава безбедност на накит организаторот.Рачка на врвот прави накит случај преносни,ви овозможува однесе каде што сакате.Премиум Сомот Материјал : Направен од премија на животната средина-пријателски синтетички СТП кожа,меки кадифени поставата и висок квалитет фланелен боксери внатрешни работи.

Вака можеби ќе ви се допадне..