• Свеж
Ла Мал Облека Noire Црна Perfecto од Guerlain Eau De Parfum Florale Спреј за Жени
zoom_in

Ла Мал Облека Noire Црна Perfecto од Guerlain Eau De Parfum Florale Спреј за Жени

DEN 583.20

Од стока
check Во продавницата

Стартување година : 2017. Топ белешки : вишните, Бадем, Црн чај.Срцето белешки : Роуз, тасев биле.База белешки : Кожа, боб тонка, Пачули, Црна мошус.Дизајн на куќа : Guerlain.Мирис име : La Облека Noire Црна Perfecto.Пол : Дами.Категорија : Парфем.Тип : Мирис.Sub Type : EDP Спреј.Големина : 0.5 мл.Бар код : 3346470133853. Ла Облека Noire Црна Perfecto / Guerlain EDP Спреј Florale 0.5 oz (15 ml) (W).Овој објект е валидна само за испорака во Соседни сад.

Вака можеби ќе ви се допадне..