• Свеж
Платно Кошница најголемиот Дел Камиони Комерцијални,од не ' Рѓосувачки Челик Индустриски Возен Перење Количка за Складирање Количка Забавува За Хотел/Home/Болница,15
zoom_in

Платно Кошница најголемиот Дел Камиони Комерцијални,од не ' Рѓосувачки Челик Индустриски Возен Перење Количка за

DEN 4032.00

Од стока
check Во продавницата

★[Комерцијални/Home Лен Количка]-Поддршка 150 KG / 330 lb оптоварување, стабилна и стабилен, лесен за чување, да се зачува простор.Брза испорака, за 5-10 дена за испорака. ★[Цврсти и издржливи]-не ' Рѓосувачки челик рамка, дебели Оксфорд ткаенина, рѓа-отпорни и корозија-отпорни, силна товарот капацитет, едноставен изглед, кој се одвојува. ★[Големина и Капацитет]-Како што е прикажано на сликата, 90 Lx65 Wx80 Hcm (35.4" Lx25.6"Wx31.5"H); Тежина : 9kg/19.8 LBS, капацитет 350 L/9.9 Bushel. ★[Високо-квалитетни молчи casters]-вклучувајќи и две универзална тркала и два насочен тркала, која може да се ротира за да се обезбеди одлична маневрирање. ★【Широка употреба】Идеален за движење на стоки околу еден магацин,училишта, библиотеки, хотели, црква, болница итн.Постојат четири 4-инчен молчи тркала на дното на перење камион, во два правци за контрола на универзална тркала, и две насоки контрола на брзината тркала.Покрај тоа, рамка и основа на кошница количка се направени од ' рѓа-доказ и носат-отпорни, нерѓосувачки челик, кој има долг животен век.Големина : 35.4"x25.6"x31.5" (Dxšxv)Максимален капацитет : 10 Bushel/350 LMaximum носивоста : 150 KG/330 Lbs Material : нерѓосувачки челик + Оксфорд ткаенина.

Вака можеби ќе ви се допадне..