• Свеж
Cootway Постоечкиот Базен Светла Гумени 2 ПАРЧИЊА,Соларни & USB Напојува 14 ПРЕДВОДЕНА Топки IP68 Водоотпорен Led Сјај Свет,Стабилна Боја и Боја се Менува Ноќ Расположение Св
zoom_in

Cootway Постоечкиот Базен Светла Гумени 2 ПАРЧИЊА,Соларни & USB Напојува 14 ПРЕДВОДЕНА Топки IP68 Водоотпорен Led

DEN 959.76

Од стока
check Во продавницата

❣【Светне Ако не сакате да се неволја, само ја постави на авто-циклус : голема транзиција на бои од бело-сино-зелено-црвена-зелена трева-виолетова црвена - небо сина боја.И,кога ќе изберете бела боја, тоа може да се користи за осветлување. ☂【 IP68 Водоотпорен Трајни Лебди Светла】- Тоа е многу едноставна за да се надува и разбивам сончевиот сфера базен светла.Удобен за носење и чување, само пушти воздух и поклопецот тоа.Земјината соларна светла се изработени од 0.3 мм ПВЦ материјал подобро отколку тешко пластични топката базен светла, потрајни,цврсти доволно да се фрли околу нив, совршен за деца капење време.Усвоен IP68 водоотпорен што го прави е издржлив, дури и во raining, windy, ветер, и повеќе лоши временски услови во затворени простории и на отворено. ♔【Лесен за Употреба】- Овие базен лебди светла се толку лесно да се надува.Можете да ги користите воздушна пумпа или гумени машина да се надува тоа, лесно како на плажа топката да се надува.Тие се издржливи со дебел материјал.Дури и децата ги фрлаат наоколу, тие се уште светне најубаво во текот на ноќта.Се соларна енергија обвинет, откако ќе сте во базен, нема ништо лево за да се направи, но да уживаат во погледот!.Овој сончев и DC напојува базен светлата се совршено базен додатоци за вашиот базен,двор,патио,walkway,плажа или секоја соба во вашиот дом.Тие се голема 14" LED светла топка со многу шарени светла RBGW светлина,менување на бојата од Бела до Розова да се Црвени,Виолетови,Сини,Аква,Зелена,Вар и назад до Бела.И вие исто така може да изберете боја тие се прикаже.Овие гумени соларни базен природно светла и автоматски задолжен во текот на денот од сончева светлина.Тогаш кога тоа ќе почне да се темни,тие автоматски се вклучи за да светат handsomely за часови на уживање.Овие помогне да се намали вашиот моќ сметка и да се создаде помал јаглерод стапало.Безбедни за животната средина, вашето семејство,како и на гостите.Оваа сончевата топка базен светлина е навистина убава,многу погодна за декорација и разубавувањето атмосфера.Тоа може да се примени на многу сцени, како што се СКАРА, двор, базен партија, Божиќ, ноќта на Вештерките, плажа, свадба и сл.Бојата ќе ги привлече луѓето внимание, луѓето ќе бидат фасцинирани од тоа.Совршен за роденден, празник, годишнина или забава свадба.Многу се купуваат неколку базен светла и ставајќи ги во базен, топла када, тераса или дома.Инстант дома декорација е многу едноставна и не бара собранието.Многу луѓе купив еден и се допадна толку многу што тие се вратија и купив неколку повеќе.Оваа топка постоечкиот базен светлина е навистина совршено и убава, што го заслужуваат тоа !!.

Вака можеби ќе ви се допадне..