• Свеж
DLYDSSZZ Градина Ограда Оркестарот Јаже Нето Деца Анти-Падот Безбедност Заштитна мрежа за Брануваа Балкон Скалило Оградата Прозорец Милениче Изолација на Растенијат?
zoom_in

DLYDSSZZ Градина Ограда Оркестарот Јаже Нето Деца Анти-Падот Безбедност Заштитна мрежа за Брануваа Балкон Скалило

DEN 4652.40

Од стока
check Во продавницата

★ безбедност нето жица со дијаметар од 6 MM, мрежа проред 10СМ/5 CM.Боја : бело јаже, нето.Нашата заштитна мрежа може да се прилагоди според вашите потреби. ★ Најлон ткаени мрежа, лесно да го инсталирате, мрежа има голем влече сила, рачно ткаени мрежа, со силна отпорност. ★ Мулти-функционални јаже нето-е погоден за сите видови на сцени, скалите, балкони, детски градинки, забавен паркови, јавни објекти, заштита на растенијата, пет изолација, изградба, карго мрежи, градина мрежи, итн., кој може да се користи за да се заштити вашето бебе е безбедноста. ★ Заштитен нето обезбедува сигурна игра на животната средина за децата на оградата.Заштита на деца, домашни миленици или играчки безбедно. ★ Ако боја и големина што ви треба не сме тука, можете да кликнете за да ги видите повеќе стилови или контактирајте не преку е-маил.Заштитни нето исто така поддржува обичај големини и бои, ве молиме контактирајте со нас ако е потребно.★ Име на производ : Дете Заштитна Нето★ Безбедност нето материјали : најлон★Заштита нето спецификации : може да се прилагоди★Безбедност јаже : дебелина околу 6 MM★ Безбедност нето проред : 10СМ/5 CM.★ јаже боја : бело јаже, нето (контактирајте со нас ако ви треба други бои)★ ткаени мрежа погодни за употреба : отворен, затворен, може да се користи секаде,★ Широка употреба на јаже нето : безбедност на децата нето, скалите, windows, патио, заштита на растенијата нето, градина, карго нето автомобил нето, фото ѕид, градинка, стадион ограда, кошарка нето, качување нето замав, hammock, висечки мост, Трговски центри, ресторани, барови, забавен паркови, продавници за облека, виси облеката мрежи, карго приколка мрежи, покривот таванот мрежи, декоративни мрежи, анти-падот мрежи, отворено заштитни мрежи, огради, guardrails, тунел мрежи, блокирање на животните мрежи, бебињата за да се спречи паѓање, Топката нето домашно милениче изолација нето мачка нето, детски играчки, итн.★ Можете да ја исечете ја во форма и големина сакате, и трајност на нето нема да бидат погодени.Ние вредност на шопинг средина на секој клиент● Ако сте задоволни со нашата заштита мрежа, ве молиме оставете ги вашите вистински фидбек.● Безбедност нето времето за испорака е околу 20 дена.● Ако сè уште не може да добие јаже нето по истекот на 30 дена, или имате било какви прашања во врска со производот, можете да контактирате со нашата служба за корисници, вашата доверба е нашата извршување.●Големината на ткаени мрежа се мери рачно, ќе има 2-3 CM грешка, ве молам, прости ми, ви благодарам.● Поради поинакво разбирање на вниманието и бојата на различни луѓе, мачката нето може да има некои боја разлика, но во разумен опсег.

Вака можеби ќе ви се допадне..