• Свеж
zwj Туш Caddy Полица Туш Полица Виси Бања Стаклена Полица Кошница Ѕид Монтирани Нерѓосувачки Челик Складирање Рек Лесно Чистење Црна 16~22 Инчен xindekaishiTC1014 (Големина : 55cm)
zoom_in

zwj Туш Caddy Полица Туш Полица Виси Бања Стаклена Полица Кошница Ѕид Монтирани Нерѓосувачки Челик Складирање Рек

DEN 6463.92

Од стока
check Во продавницата

✽ ЦРНА КРАЈ : го одликува модерна бања и создава елегантен изглед. ✽ ТЕЛО за ЗАШТИТА : рабовите на решетката се елегантни и не му наштети на кожата. ✽ БЕЗБЕДНОСТ & RUGGEDNESS : Направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, здрав, издржливи и безбедни. ✽ ДИЗАЈН : Европа, Едноставност и Модерен изглед, со прикривање на шрафовите за монтирање дупки, повеќе стабилен и модерен. ✽ ГАРАНЦИЈА И СЕРВИС : Контактирајте со нас како сигурен пријатели ако не се чувствуваат задоволни.

Вака можеби ќе ви се допадне..