• Свеж
Замена за Samsung Галакси J3 се Појават J327P J327R4 / J3 2017 Премиер СМ-J327 J327T J327T1 Луна Про S327VL S337TL J327A J327U Сол 2 J326AZ J327V 5.0 LCD Дисплеј на Допир Digitizer Собрание (Злато)
zoom_in

Замена за Samsung Галакси J3 се Појават J327P J327R4 / J3 2017 Премиер СМ-J327 J327T J327T1 Луна Про S327VL S337TL

DEN 359.52

Од стока
check Во продавницата

100% ,Гаранција за Парите Назад,Нов висок квалитет ,вклучува LCD, digitizer допир на екранот или пред стакло веќе во прилог.Посебно За Samsung Галакси J3 се Појават J327 P J327 R4 / J3 Премиер 2017 J327 T J327 T1 / J3 Луна Про-S327 VL S337 TL /J3 Amp Премиер 2 J327 AZ / J3 2017 J327 A J327 U / Изразат Премиер 2 / J3 V 2017 J327 V J327 VPP / J3 Eclipse / Sol 2 СМ-J326 AZ 5.0".Решавање на Проблеми, како што се : мртов допир, Бавно реагираат на допир, дел од екранот не реагира на допир, скршено стакло и било какви проблеми околу екранот.Не се вклучени инсталација настава ,алатки или лепило, Професионални техничар е потребно за инсталација.Ние нема да се одговорни за било каква штета поради неправилна работа.Ме контактирате со Било каков Проблем, во секое време, ќе одговори во рок од 24 часа.

Вака можеби ќе ви се допадне..