• Свеж
2000 КОМПЈУТЕРИ Мини Мали Гумени Бендови за Коса, Мала Јасно Косата со Ластичиња за Коса, Гума Бендови за Девојки Деца Деца, Бебе, Премија Еластична Коса Врски со 2 ПАР?
zoom_in

2000 КОМПЈУТЕРИ Мини Мали Гумени Бендови за Коса, Мала Јасно Косата со Ластичиња за Коса, Гума Бендови за Девојки

DEN 119.76

Од стока
check Во продавницата

2000 КОМПЈУТЕРИ МИНИ МАЛИ ГУМЕНИ БЕНДОВИ ЗА КОСА : Мали јасно косата со ластичиња за коса, гума бендови за девојки деца деца бебе.Премиум еластична коса врска со (Екстра подарок) 2 парчиња topsy опашка коса алатки, 1 buc смена машина. 2000 компјутери се соодветни за да го користите за подолг рок, може да се задоволат сите ваши потреби.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Нашата јасни ластичиња за коса се направени од издржлив и флексибилни гума, дебелина : 0.04 инчен/1 mm, со дијаметар : 0.9 инчен/2.3 см.Косата гума бендови лесен за употреба и удобно.СУПЕР се ВОДАТ ГУМА БЕНДОВИ ЗА КОСА : Нашата јасни гума бендови за косата треба добро гума за џвакање, лесно да се водат, се водат должина : 6.5 инчи/16.5 cm, безбеден за вашите косата!.ШИРОКО се КОРИСТИ : Нашата еластична коса врски може да се појавување на различни стилови на косата добро.Мал јасно косата со ластичиња за коса, гума бендови за девојки деца деца бебе и жените, како што се кратка коса, долга коса, дете е фино коса, кадрици, пони опашки, свадба фризура или dreadlock итн. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО ГАРАНТИРА : Нашиот тим е посветен на обезбедување на секој клиент со добра јасно гума бендови за коса и 100% задоволителна услуга.Ако има било какви проблеми со нашите мини мали гумени бендови за коса, контактирајте не и Ние ќе ви ги даде задоволителен одговор.Бидете сигурни да Додадете во Кошничката.Ние ќе се фокусираме на премиум мини мали гумени бендови за коса.Нашите мали јасно косата со ластичиња за коса, гума бендови за девојки деца деца бебе.Премиум еластична коса врска со (Екстра подарок) 2 парчиња topsy опашка коса алатки, 1 buc смена машина. 2000 компјутери се соодветни за да го користите за подолг рок, може да се задоволат сите ваши потреби.Нашите јасно ластичиња за коса вклучува 3 различни производи, Тоа е совршен за полнење.Косата гума бендови за девојки, деца, жени или години, како што се кратка коса, долга коса, дете е фино коса, кадрици, пони опашки, свадба фризура или dreadlock итн DIY повеќе поставен фризура.Спецификација : Боја : Clear Size : косата гума бендови мали косата со ластичиња дијаметар : 0.9 инчи/2.3 см, дебелина : 0.04 инчи/1mm.Супер се водат гума бендови за коса : Нашата јасни гума бендови за коса добра гума за џвакање, лесно да се водат, се водат должина : 6.5 инчи/16.5 cm, безбеден за вашите косата!Материјал : Нашата јасни ластичиња за коса се направени од издржлив и флексибилни гума, косата гума бендови лесен за употреба и удобно.Добро завиткан : мини јасно еластична бендови се спакувани во еден квалитет пластична кеса, лесно за чување во канцеларија, дома или во вашата торба.100% ЗАДОВОЛСТВОТО ГАРАНТИРА : Нашиот тим е посветен на обезбедување на секој клиент со добра јасно гума бендови за коса и 100% задоволителна услуга.Ако има било какви проблеми со нашите мини мали гумени бендови за коса, контактирајте не и Ние ќе ви ги даде задоволителен одговор.Бидете сигурни да Додадете во Кошничката!Пакет се Вклучени : 2000 КОМПЈУТЕРИ X Јасно Гума Бендови за Hair2 КОМПЈУТЕРИ X Topsy Опашка Коса Алатки (Екстра подарок)1 BUC X Коса Гума Бендови Смена Машина (Екстра подарок)1 BUC X Resuable Bag Keep далеку од бебиња и домашни миленици.

Вака можеби ќе ви се допадне..