• Свеж
Малку Tikes Вистинско Дрво Авантурите 2-Приказна Куќа, Отворено Дрвени Театар за Дворот, и До 5 Деца, на Пикник Маса, Телескоп, Скала, Дрвени Дек - Игра Структура за Момчи
zoom_in

Малку Tikes Вистинско Дрво Авантурите 2-Приказна Куќа, Отворено Дрвени Театар за Дворот, и До 5 Деца, на Пикник

DEN 18361.68

Од стока
check Во продавницата

ДВОЕН-ДЕК ЗАБАВА - Оваа рустикални две-приказна театар има топ приказна театар и покриени carport под.ПРОСТОР ЗА ИГРА - Со 25 квадратни метри на игра област горе, има многу простор за големи авантури.ПИКНИК СО ДРУГАРИ - изградена-во пикник маса е одлична за снек време, занает време, или само дружење.ЦВЕТ МОЌ - Горе windows функција цвет кутии за создавање на "намалување на жалба.".АВАНТУРА ЧЕКА - Вклучува скала за да пристапите на горниот спрат, телескоп, кофа, јаже и макара за најголемите авантури.За возраст од 3+.Двојно забава со Вистински Дрво Авантури™ две-приказна дрвени театар.Оваа рустикални две-приказна театар има 25 квадратни метри на игра област на врвот палубата и покриени "carport" игра област долу.Не е вграден во пикник маса тоа е совршен за снек време, занает време, или само дружење.На горе windows функција цвет кутии за создавање на "намалување на жалба." Децата ќе имаат голема забава искачување на скалилата на горниот кат, а и нема кофа, јаже, и макара за да ги додадете сите на нивните големи авантури.Се препорачува за возраст од 3+.Децата сакаат да играат и на отворено и во затворен простор, истражување на светот околу нив, скокање, лизгање, качување на бескрајна забава и бесплатни!Малку Tikes има обезбедено семејства играчки за на отворено и во затворен простор, спортски игра играчки, и деца патио мебел за над 50 години, со омилени од класичен возење на автомобили и trikes, лулка коњи, лулашки, climbers, вода и песок игра маси, вода слајдови, игра куќи, отскокнување куќи, вода слајдови и базен играчки за деца кошарка карики, прво фудбал, т-топка, голф спортски активности playsets на популарната тобогани и голем отворен двор дрвени замав поставува и дрвени игра куќи.Бескрајни отворено забава за момчиња и девојчиња за сите возрасти, како роденденски подароци, одмор подароци, или за било повод за правење деца, среќни родители кои сакаат!Со лесно поставување и чување на податоците, безбедносни карактеристики за различни нивоа на моторни вештини, родителите може да смета на Малку Tikes да ја испорача чиста забава!Од MGA Забава, творец на омилениот Мода, Колекционерски, Девојки и Бебе Кукла линии LOL Изненадување, Виножито Висока, Na Na Na Изненадување, Bratz, MGA е Сон Ела, MGA е Сјајот Babyz, Lalaloopsy, Poopsie Изненадување, а Бебе родено Изненадување, како и Малку Tikes и многу други омилени.

Вака можеби ќе ви се допадне..