• Свеж
CHEFJOY Деца Прошетаат По Играчка, Бебе Тркачки Автомобил Лизгачки Автомобил Притисни Вокер w/ Нога-на-Кат Седиште, Рог Звук, Музика, Скриени Складирање, Анти-Пропадна Т
zoom_in

CHEFJOY Деца Прошетаат По Играчка, Бебе Тркачки Автомобил Лизгачки Автомобил Притисни Вокер w/ Нога-на-Кат Седиште,

DEN 1391.76

Од стока
check Во продавницата

Стилски Симулирани Автомобил Играчка : Дизајниран со мазни линии и опремени со реални фарови и логоа, ова дете е автомобил е едноставен, стилски, и како мини вистински автомобил, кој дефинитивно ќе биде сакан од децата.Опремени со нога-на-кат седиште, деца на возраст од 18-36 месеци може лесно да се добие или да се симне на возење на автомобил.Safe се обезбеди безбедно и удобно возење за години.Проширување на вашето дете е моторни вештини со користење на овој луксузен возење на автомобил!Оваа премија се вози на автомобил совршено ги комбинира функциите на вокер и еден велосипедист, овозможувајќи му на вашето дете да ја реализира својата крајна возење сон.Вклучувајќи реална воланот, изградена-во рог, симулирани outlook, музика и рогот на звукот, ова се прошетаат по играчка е наменета за вистински и дава вашите деца бескрајна забава.Скриени изградена-во складирање, исто така, им овозможува на вашите деца за да поставите разни деца' потреби.Благодарение на детето-големина седиште и backrest, вашето дете може да уживаат безбедно и удобно возење.Ова никогаш не-go-во ред автомобил е совршен подарок за деца 18-36 месеци старата тежина до 55 килограми.

Вака можеби ќе ви се допадне..