• Свеж
Zegezu Природен Кварц скапоцен камен Стаклено Шише за Вода Директно Пиење Чаша Кристално Стакло Обелиск Стапче Исцелување Стапче Шише со Јаже 2021 Нова-Без Првенство
zoom_in

Zegezu Природен Кварц скапоцен камен Стаклено Шише за Вода Директно Пиење Чаша Кристално Стакло Обелиск Стапче

DEN 783.60

Од стока
check Во продавницата

Бренд Име : Zegezu,Потекло : CN(Потекло),Материјал : Стакло.Применливи Луѓе : Возрасни,Drinkware Тип : Шишиња Со Вода,Функција : Еко-Пријателски,Функција : Порибено.Број на модел : FYP370101,Вода Тече Метод : Директни Пиење,Отворено Активност : Камп,Анти-корозија Слој : Не се Опремени.Термо Изведба : Никој,Стил : Краток,Снабдување Тип : Во Акции Предмети,Облик : Со Јаже.Во врела Вода : Применливо,Сертификација : CE / ЕУ,Сертификација : CIQ,Шише Устата : Кристално Стакло Обелиск Стапче.Бренд Име : Zegezu Origin : CN(Потекло)Материјал : Glass Applicable Луѓе : Adults Drinkware Тип : Вода Bottles Feature : Еко-Friendly Feature : Stocked Model Број : FYP370101 Water Тече Метод : Директни Drinking Outdoor Активност : Camp Anti-корозија Слој : Не Equipped Thermal Изолација Перформанси : None Style : Brief Supply Тип : Во Акции Items Shape : Со Rope Boiling Вода : Applicable Certification : CE / EUCertification : CIQBottle Устата : Кристално Стакло Обелиск Стапче.

Вака можеби ќе ви се допадне..