• Свеж
Oulaer Коса HD Невидливи Чипка Перика Откачен Yaki Директно Човечка Коса Чипка Пред Перика за Црни Жени 13x4 Проѕирна Чипка Перика Пред Извлечен Glueless Перика Бразилецот Remy ?
zoom_in

Oulaer Коса HD Невидливи Чипка Перика Откачен Yaki Директно Човечка Коса Чипка Пред Перика за Црни Жени 13x4 Проѕирна

DEN 7199.76

Од стока
check Во продавницата

1.100% Бразилецот Човечка Коса, Мека и Здрава Крајот, Не се Исуши, БЕЗ фоликул, Не метежот Без пролевање.Yaki Директно Чипка Фронтален Перики. 2.Косата Предност : Нашиот Квалитет Е Многу Добра И Цената Е Разумна.Косата Е Лесно Да Се Справи.Можете Да Кајгана Тоа И Стилизирана Како Свој Коса. 3.Просек или други големина чипка пред капа, прилагодливи и удобно.Детални големина може да се најде во опис на производот. 4.Ако ви треба голема капа или мали кап, ве молиме директно пишете ни во рок од 8 часа откако ќе се направи исплата. 5.Љубезно Потсетување : Ние нудиме секој клиент 30 дена наплата гаранција.Ако не ви се допаѓа нашиот производ, едноставно се врати и одржување на објектот во оригинална состојба, вклучително и Чипка Неисечени и Косата Unwashed.Имаме Сопствена Коса Компанијата се наоѓа во градот Qingdao, кој е еден од најголемите човечка коса prodution база во Кина.И се продаваат на човечка коса многу години, со квалификувани работници и напредна опрема.Ние посветени на производство на човечка коса со висок квалитет.Имаме разни стилови,како што се телото бран,права коса,кадрава коса,чипка фронтален,360 чипка фронтална и целосна чипка перика и така натаму,можете да изберете слободно различни големини,со различни стилови и различни бои,и ние, исто така, прифати го прилагодите,ние ќе очекуваме да се прави бизнис со вас.Нашата коса производи се со врвен квалитет човечка коса, чиста,природна,мека,чешел лесно,лесно да се мијат и се грижи,без синтетички или животински влакна,Стабилен квалитет на производот,Строга и целосна контрола на квалитетот на системот.Ние го избере висок квалитет на косата која беше отсечени од младите дами директно.Материјал : 100% Богородица Необработени Човечка Коса.Предмети По Пакет : 1 Парче Само.Текстура : Бразилски Откачен Директно Yaki Перика.Боја на коса : Природна Боја, Може да биде Обоена, Избелени, Исправи и Restyled како ви се допаѓа.Косата Густина : 150% Густина (Ве Молам Дозволете Ми Да Знам Дали Сакате 130% 180% 200% Густина).Перика Тип : HD Проѕирна Чипка Пред Перика & 360 Чипка Пред Перика.Направени Метод : Половина Машина Направени & Половина Рака Врзана.

Вака можеби ќе ви се допадне..