• Свеж
Gwynn, Тони 7/28/97 autographed магазин
zoom_in

Gwynn, Тони 7/28/97 autographed магазин

DEN 5280.00

Од стока
check Во продавницата

28 јули, 1997 година, ХОФ, Салата На Славните : 100% ГАРАНЦИЈА : SI КИНГ започна да ги прибира од ЛИЦЕ autographs во 1982 година и од тоа време ние сме стане најголемиот Autographed Спорт Ѕ продавач во светот.Квалитетот и Автентичноста им овозможува на мене да се каже ние сме водечки авторитет за Потпиша Спортски Илустрирани списанија.SI КРАЛЕВИТЕ е сведоци сите потписи и стои зад секој објект со 100% гаранција.НАШИОТ ГРБ : Една SI КИНГ Сертификат за Автентичност се издава за секоја купена предмети.Секој Сертификат ќе имаат соодветното име на потпис и датум на списанието / item купи.

Вака можеби ќе ви се допадне..