• Свеж
Мали корпата за Ѓубре со Капак Судењето На Врвот во Tatra Планините Круг Recycle Bin Притиснете Врвот Куче Доказ Wastebasket за Кујна Бања Спалната соба Канцеларија 7L/1.8 Литри
zoom_in

Мали корпата за Ѓубре со Капак Судењето На Врвот во Tatra Планините Круг Recycle Bin Притиснете Врвот Куче Доказ

DEN 1199.76

Од стока
check Во продавницата

Производ параметри : Капацитет(7 Liter/1.8 Литри) Висина(14.3") Дијаметар( 8.7") Материјал(PP+ABS).Ве молиме потврдете ја големината на производот е со големина сакате пред да ја купите, така што нема да ви донесе непотребни проблеми.Дизајн на производот : На пластични материјали на ѓубре може да го прави полесни и полесно да се движат.Површина е мазна и водоотпорен, многу издржливи и полесно да се чисти.Врвот со притиснете горниот капак, молчи дизајн, без бучава и исклучување.Тоа може ефикасно да се спречи мирис, да се спречи кутре од тропа во текот на корпата за ѓубре, исто така, може да се скрие грдата ѓубре торба и да се заштити вашата приватност, го направат вашиот животната средина повеќе чисто и уредно.Парична казна изглед : На производ има три faux дрво жито нога поддршка, така што не треба да се превиткуваат кога го користите.Ѓубре лименки се згодни и убави.Тоа може да биде ставен во соба не само да се пополни на ѓубре, но, исто така, да се направи една убава декорација.Нашата продавница нуди различни стилови и мотиви на ѓубре лименки, можете да изберете било која според потребите на сцена дома.Користете сценарио : стилски мали корпата за ѓубре може да се постави било каде сакате, особено во склопот на празни места или во тесни простори.На пример, тоа е совршен за вашата кујна, бања, спална соба, канцеларија, дневна соба, градина, camper, или дури и како пелена корпата за ѓубре.Нашата услуга:Ако имате прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте не директно.Ние се стремиме да ги задоволиме нашите клиенти и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор во рок од 24 часа од денот на приемот на пораката.

Вака можеби ќе ви се допадне..