• Свеж
Deion Сандерс Потпишан Florida State Seminoles Злато Schutt Мини Шлем - Beckett W Црна
zoom_in

Deion Сандерс Потпишан Florida State Seminoles Злато Schutt Мини Шлем - Beckett W Црна

DEN 3240.00

Од стока
check Во продавницата

Ние Се Залагаме За Голема Услуга На Клиентите Со Брза Испорака.Ние Учествуваме Во Над 500 Autographs Signings Годишно.Ние Сме Мал Бизнис, Кој Започна Со Едно Лице И 19 Години.За Вашето Задоволство И Се Повторува Бизнис Е Нашата Цел.Ова е Страна Autographed Шлем на Deion Сандерс на Florida State Seminoles.Ова е Schutt Фудбал Мини Шлем.Овој предмет има Beckett Автентикација, кој Доаѓа со#'ed Налепница и Појавување Beckett ГРБ.Можете да го погледнете овој објект на Beckett веб-сајт, тоа покажува кога и каде објектот е потпишан.Тоа беше потпишан или на јавен autograph изглед или Приватен декрипциски.Ова е акции слика на објектот.Иако вие може да не ја прими оваа точната ставка, ставката што сте ја добие е речиси идентична и сосема нов во одлична форма.Ние го цениме вашиот интерес за нашите објекти и ние се надеваме дека можеме да ги направиме сите трансакции професионални и задоволување.

Вака можеби ќе ви се допадне..