• Свеж
POPETPOP Птичји Кафез Ноќ Покриваат Голем Birdcage Покрие Зима Windproof Милениче Птица Папагал Кафез Покрие Ноќ Birdcage Маска
zoom_in

POPETPOP Птичји Кафез Ноќ Покриваат Голем Birdcage Покрие Зима Windproof Милениче Птица Папагал Кафез Покрие Ноќ

DEN 506.16

Од стока
check Во продавницата

Високо - квалитетни материјали и разумен дизајн обезбеди својата издржливост и практичност.Птичји Кафез Капак.Патент затворање, лесно да се отвораат и затвораат.Дизајнирани за брза инсталација и отстранување.Зимата Е Топло Birdcage Капак.Квадратен облик, погоден за повеќето birdcage, ве молиме проверете ја големината пред да ја купите овој кафез покрие крпа.Зимски Птичји Кафез Капак.Правец на - доказ, ладно - доказ и ефикасно гребење, дава вашиот сакан птица добро спиење секојдневниот како и.Зимски Windproof Се Задржи Топло Домашно Милениче Птица Папагал Кафез Покрие Birdcage Капак.Голем дар избор за вашето домашно милениче птици или вашите пријатели кои имаат птици.птичји кафез shield.Опис Таа може да го блокира поголемиот дел светлината, за да помогне во намалување на одвлекување на вниманието и овозможува непрекинат сон.Карактеристики Боја : Црна Материјал : Памук, Големина : 44. 00 X32. 00 X32. 00cm; 17. 29 X12. 58 X12. 58inches Пакет Вклучувајќи 1 buc x кафез капак.

Вака можеби ќе ви се допадне..