• Свеж
Мајка На Девојки Заштитни Случај Покритие за Nintendo Switch Шок-Апсорпција Анти-Нула Дизајн
zoom_in

Мајка На Девојки Заштитни Случај Покритие за Nintendo Switch Шок-Апсорпција Анти-Нула Дизајн

DEN 563.76

Од стока
check Во продавницата

Оваа заштитна случај користи хард PC школка тело, кое е отпорно на гребење.Сите инклузивно заштита, тешко и капка-доказ, масло-доказ и дамка-доказ, отпечатоци-доказ, сигурен и издржлив, и може да се користи за долго време.Главната рамка има шупливи дизајн, заштитна обвивка е лесен во тежина, и тоа се чувствува добро во рака.Тоа е и заштитени и поддржани, која не само што може да игра игри, но исто така и заштита на љубов машина.На школка за заштита целосно одговара на вашиот уред, оставајќи прецизни cutouts.Тоа може да биде директно обвинет за база, без отстранување на школка, и сите контролна функција копчиња може лесно да се управува.Симпатична модел Switch игра конзола заштитна обвивка, сплит пет-парче Switch игра конзола заштитна обвивка (2 справи опфаќа + 2 се справи со дното школки + домаќин назад школка), што ја прави уникатна и интересна.Тоа е најдобар избор за подарок на вашите пријатели, се Префрлат игра љубовници, и семејството.Answer : ___________________________ Note : Не се применува за да се Префрлите лајт.Препорачливо е да се потврди моделот и големината на игри на уредот пред купување.Поради различни мерни методи, големината на податоци е нормално ако грешката е во рок од 1cm.Ако сте го купиле нашите производи игра конзола школка за заштита, ако имате било какви прашања во текот на процесот на, ве молиме слободно контактирајте со нас преку е-маил, ние ќе го реши тоа за вас во рок од 24 часа, ве молиме да бидат сигурни да се купи.Оваа заштитна случај користи хард PC школка тело, кое е отпорно на гребење.Сите инклузивно заштита, тешко и капка-доказ, масло-доказ и дамка-доказ, отпечатоци-доказ, сигурен и издржлив, и може да се користи за долго време.На симпатична модел Switch игра конзола заштитни случај не само што ја нагласува оригинална убавина, но исто така го прави уникатна и интересна.Тоа е најдобар избор за подарок на вашите пријатели и да се Префрлате игра љубовници.Препорака : Избрише и се чисти редовно.

Вака можеби ќе ви се допадне..