• Свеж
Airer Ѕид Монтирани Перење и Сушење Рек Расклопна Простор за Заштеда на Количка за Одлична за Бања Или Соба Проширување Планината Облека Clotheshorse (Големина : 2bars) (3bars)
zoom_in

Airer Ѕид Монтирани Перење и Сушење Рек Расклопна Простор за Заштеда на Количка за Одлична за Бања Или Соба Проширување

DEN 1003.20

Од стока
check Во продавницата

[Димензии] : Постојат три типа на оваа облека рек : еден род : целосно да се прошири во должина 95cm, две прачки : целосно да се прошири во должина 161cm, три прачки : целосно да се прошири во должина 198cm, на висина од заградата е 17.6 см, се разбира може да се свитка и го користат тоа. [ROTATABLE, СВИТЛИВА И СТИГНАЛЕ] : Ѕид Монтирани Виткање Облека Сушење Решетката може да се ротираат за 180 степени лево и десно, Таа може да се нишаше блиску до ѕидот, кога не се во употреба за да се зачува простор. 360° ротирачки кука за да се спречи облека од тоа да биде воодушевен. [ВИСОК КВАЛИТЕТ] : Ѕид монтирани перење и сушење рек користење на простор-засилен алуминиумски материјал, тоа е многу добра цврстина, отпорност на корозија и ' рѓа отпор.Тоа е најдобар избор за домашна кујна и бања прибор.Таа има високо оптоварување-bearin. [ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА] : Облека, фен рек пакет доаѓа со исти инсталирате фитинзи и лесно да се инсталира.На перење и сушење рек зема многу малку простор.Ве молиме проверете ја инсталацијата упатство за инсталација. [УДОБЕН И ПРАКТИЧЕН] : идеално сушење решетката за живот, удобен, простор за заштеда, практично и модерно.Ова ново дизајнирани сушење рек ќе се подобри вашиот квалитет на живот. 1. Тоа се прави на просторот алуминиум, обложена со слој на боја, која се чувствува анти- ' рѓа и може да се сушат надвор. 2. Може да биде укината лево или десно 3. Тоа може да носи околу 40 килограми тежина Спецификација -Стил : виткање/прилагодливи облека закачалка -Тело материјал : Алуминиум-Крај : црна Инсталација метод : монтирање на ѕид завртки Дали со бесење дупки : Yes.Една прачка со 8 виси дупки, две прачки со 16 виси дупки, три прачки со 24 виси дупки без разлика Дали тоа има крпа бар : Да пакетот вклучува : 1*сушење на решетката 1*Поврзани со завртка додатоци Забелешка : Тоа може да биде инсталиран на отворено, но треба да се биде внимателен за да се избегне изложување на сонце, бидејќи U-облик облека кука на ѕид е направен од пластика.Долгото време на експозиција ќе го намалат животниот век на сушење решетката.

Вака можеби ќе ви се допадне..