• Свеж
Gedy 6739-42 Правоаголна Перење Faux, Бисер Бели
zoom_in

Gedy 6739-42 Правоаголна Перење Faux, Бисер Бели

DEN 3947.52

Од стока
check Во продавницата

Луксузен Бело перење кошница.Модерната кат стои перење кошница.За модерните settings.Објектот Пакет Висина : 27.22 инчи.Дел од Gedy Marrakech колекција, на овој кат стои перење кошница е од Суштинско значење.Увезени од Италија со Gedy, на high-end, современи забавува која е одлична за модерна settings.Направен во термопластични смоли и faux кожа и достапни во Бисер Бели.

Вака можеби ќе ви се допадне..