• Свеж
Алатки за сликање Колекции, Фах Складирање Рек Светлина Здрав Фах Контејнер за Складирање Рек Флексибилни Еколошки за Возрасни
zoom_in

Алатки за сликање Колекции, Фах Складирање Рек Светлина Здрав Фах Контејнер за Складирање Рек Флексибилни Еколошки

DEN 2107.20

Од стока
check Во продавницата

Користење на високо-квалитетни еколошки материјали, флексибилни и издржливи, не е лесно да се скрши.Сите бои може да биде фиксиран во место, но ќе не заземаат премногу простор, погоден за сликарство ентузијасти.Магичен фах складирање кутија : 1 парче на сликата фах складирање решетката може да се одржи 8 точка фах дизајн.Ви овозможува процесот на дијаманти на повеќе бои на едно време, додека да се потсетиме на сад заедно со лента.Направи ликовна уметност занаети забава и едноставни, ова е добар подарок за деца или возрасни.Функција : 1. Магичен фах складирање кутија : 1 парче на сликата фах складирање решетката може да се одржи 8 точка фах дизајн.2. Направи ликовна уметност занаети забава и едноставни, ова е добар подарок за деца или возрасни.3. Ви овозможува процесот на дијаманти на повеќе бои на едно време, додека да се потсетиме на сад заедно со лента.4. Сите бои може да биде фиксиран во место, но ќе не заземаат премногу простор, погоден за сликарство ентузијасти.5. Користење на високо-квалитетни еколошки материјали, флексибилни и издржливи, не е лесно да се скрши.Спецификација : Предмет Тип : Сликарство Фах Organizer Tray Големина : Прибл. 35.5 x 19.9 x 1.3 см / 14 x 7.8 x 0.5 in Commodity Материјал : Пластични, пена Пакет Листата : 2 x Tray16 x Точка Tray6 x Pen4 Редови Пластични Box Note : Прирачник за мерење со мали грешки.

Item Type:
Painting Tray Organizer
Tray Size:
Approx. 35.5 x 19.9 x 1.3cm / 14 x 7.8 x 0.5in
Commodity Material:
Plastic, foam
Package List:
2 x Tray :
16 x Point Tray :
6 x Pen :
4 Rows Plastic Box :
Manual measurement with minor errors. :

Вака можеби ќе ви се допадне..