• Свеж
Конектори Мини САС SATA Кабел 0.5 M/1M САС SFF-8087 до 4 SATA Кабел Mini САС 4i SFF8087 36P до 4 SATA 7P Кабел 12Gbps 50cm Хард Диск со Податоци (CN, Должина на Кабел: 0.5 M)
zoom_in

Конектори Мини САС SATA Кабел 0.5 M/1M САС SFF-8087 до 4 SATA Кабел Mini САС 4i SFF8087 36P до 4 SATA 7P Кабел

DEN 607.20

Од стока
check Во продавницата

CN, должина на Кабел : 0.5 М Мини САС 36 P SFF-8087 до 4 SFF-8482 конектори со 15-пински SATA моќ конектор.SFF-8482 страна има 15-pin моќ конектор.Ви овозможува да се поврзете преку САС контролер со SFF-8087 внатрешни мини САС.Може да се поврзани со четири (4) SAS дискови.

Вака можеби ќе ви се допадне..