• Свеж
ELECRAT се Користи Шише за Вода, Додаток Колекции На Mountaineering Голф Компанијата Секојдневно Домаќинство Отворено Патување, 200x70(MM), Розева боја, 1 Парче Спорт Шише за Вода ?
zoom_in

ELECRAT се Користи Шише за Вода, Додаток Колекции На Mountaineering Голф Компанијата Секојдневно Домаќинство Отворено

DEN 1263.60

Од стока
check Во продавницата

Применливи повод : дома, надвор од вратата, училиште, планина-качување, фитнес салата, танцување студио и јога соба.Применливи толпата : тоа може да се користи во текот возраст од 16 години. Оптимизиран квалитет материјал за 24-36 часа долгорочно топлина зачувување е лесно да се носат поради запечатени и течење-доказ.Структура : сите - челик капак на првенство, од легиран против пролизгување текстури, само-запечатување вода филтер екран, бебе брадавица латекс, круг купот на устата и купот на телото, како огледало.Целото тело е направен од 316 од не ' рѓосувачки челик без пластика.Применливи Прилики : Mountaineering Голф Компанија Секојдневно Домаќинство Отворено Патување Отворено Велосипедизам Отворено Спортски Гимназија Канцеларија Соба Чај Соба Боја : Розова Материјали : Rustless Челик Облик : Цилиндричен Облик Вкупно Нето Тежина : 350(G) Висина/Дебелина : 200(MM) Дијаметар : 70(MM) Капацитет : 400(ML) Пакет се Вклучени : 1 парче Спорт Шише за Вода за Спортски Карактеристики : Применливи повод : дома, надвор од вратата, училиште, планина-качување, фитнес салата, танцување студио и јога соба.Применливи толпата : тоа може да се користи во текот возраст од 16 години. Оптимизиран квалитет материјал за 24-36 часа долгорочно топлина зачувување е лесно да се носат поради запечатени и течење-доказ.Структура : сите - челик капак на првенство, од легиран против пролизгување текстури, само-запечатување вода филтер екран, бебе брадавица латекс, круг купот на устата и купот на телото, како огледало.Целото тело е направен од 316 од не ' рѓосувачки челик без пластика.Силна термо-изолација на внатрешниот слој, заедно со дел за неговата топлина температура, со користење на напредни топлина технологија.Оваа автоматско вода-запечатување филтер заменува традиционалното прирачник прекинувач внатрешна капа, што е погодно за директна пиење.Тоа е погоден за давање на high-end подарок за некого.Применливи сцени : патување, кампување, mountaineering, пешачење и фитнес.Напомени : Го производот подалеку од оган извор така што нема да се избегне горење од производот.Чувајте ги подалеку од директна сончева светлина, па како да се избегне spanlife на овој производ.

Вака можеби ќе ви се допадне..