• Свеж
Крокодил Туш Завеса во Собата за Бања, 4PCS Џунглата Диносаурус Туш Завеса за Детска Бања, Pterosaur Туш Завеса со Килими Тоалет Капак Бања Душеци (Крокодил во Собата)
zoom_in

Крокодил Туш Завеса во Собата за Бања, 4PCS Џунглата Диносаурус Туш Завеса за Детска Бања, Pterosaur Туш Завеса

DEN 959.76

Од стока
check Во продавницата

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. . 【Пакет】4pcs крокодил туш завеса во собата за бања (1pc туш завеса, 1pc бања мат, 1pc тоалет капак маска, 1pc У облик килим, 12pcs пластични куки). 【Совршена Големина】71"x71"(Ширина x Должина), погоден за повеќето од кадата. 【Материјал】На диносаурус туш завеса се направени од полиестер ткаенини, не исчезнува, не лагер е потребно,симпатична празник бања оркестарот. 【Перење】Машина перат и брзо сушење да се подобри вашиот капење удобност. 【Услуга】ве Молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со нашата бања туш завеса. 【Пакет】4pcs крокодил диносаурус туш завеса во собата за бања (1pc туш завеса, 1pc бања мат, 1pc тоалет капак маска, 1pc У облик килим, 12pcs пластични куки).

Вака можеби ќе ви се допадне..