• Свеж
KarParts360: За 2010 2011 2012 LEXUS RX350 Опашка Светлина Собранието Пар за Возачот и Совозачот Страна w/Светилки За LX2804105 LX2805105
zoom_in

KarParts360: За 2010 2011 2012 LEXUS RX350 Опашка Светлина Собранието Пар за Возачот и Совозачот Страна w/Светилки

DEN 11699.04

Од стока
check Во продавницата

Точно одговара на ОЕМ# : 815600 E021, 815500 E021 и Partslink# : LX2804105 LX2805105. Ги исполнува или го надминува DOT & SAE согласност стандарди.Собранието вклучува светилки, леќа, домување, и чашката.Фабрички Запечатени - Сосема нови во кутија.Купи како еден Пар за да се Обезбеди Соодветен Изглед.Компатибилна Со Следниве Возила : Компатибилен Со Lx Rx350 2010 Compatible Со Lx Rx350 2011 Compatible Со Lx Rx350 2012 Misc.Белешки 1 : Канада Built Misc.Белешки 2 : Lx Rx350-10-12 Р. Л. (Канада Изграден) Премија Замена На Резервни Делови : Точно Одговара На Оригинална Опрема Производителот Сите На Нашите Предмети Се Дот И Sae Заверена Гаранции И Гаранции : 30-Ден На Задоволство Гаранција 1 Година Ограничена Гаранција Направен Да Трае : Овој Објект Е Изграден Со Високо Квалитетен Материјал И Ригорозно Да Се Тестираат За Да Се Обезбеди Структурна Сила И Integrityplease Потврди Оем # Или Partslink # Натпревари Точно Пред Купување, Инаку, Објектот Може Да Не Се Вклопи.За Да Се Обезбеди Сигурна Достава, Ве Молиме Имајте Во Предвид Потпис Може Да Се Бара За $200+ На Налози.

Вака можеби ќе ви се допадне..