• Свеж
LEADO 32oz 1Liter Мотивациони Следење на Шише за Вода w/Време Маркер, 2 Пакет - за Фокс Доброто Пиете Вашето Effing Вода - Смешно Валентин, Роденденски Подароци за Жените, Сопруг?
zoom_in

LEADO 32oz 1Liter Мотивациони Следење на Шише за Вода w/Време Маркер, 2 Пакет - за Фокс Доброто Пиете Вашето Effing

DEN 1000.80

Од стока
check Во продавницата

ЗАБАВА ПРЕТСТАВУВА ЗА ФОКС ЉУБИТЕЛИ : Оваа симпатична шише за вода со смешни изреки и маркери прави одлична фокс тематските подарок за себе, твоите најдобри пријатели BFF, besties, мајка ми, мајка во законот, татко, татко, во законот, ќерка, ќерка во законот, син, бабата, Gigi, Нана, Мими, дедо, grandkids, auntie, чичко, сестра ми, сестра ми во законот, брат, внука, роднина, сопруга, сопруг, девојки, партнери, соработници, соседи, учители, медицински сестри, адвокати, шеф, вработените или кое било прекрасен жените и мажите.ХИТ ЗА МНОГУ ПРИЛИКИ : на Вашето семејство и блиски ќе се сеќаваме на оваа шише за вода во нивните 21, 30, 40-то, 50-та, 60., 70 роденден или било bday помеѓу.Му ја даде на пријатно изненадување за Денот на Вљубените, Денот на Таткото, Наставникот Ден, Шеф Ден, Денот на Благодарноста, годишнина, Божик, Нова Година е Ден, белиот слон, Тајната на Дедо мраз.Забава и уникатен подарок за свој колега да замине, благодарност, дипломирањето, промоција, пензионирање, куќа затоплување или било кој повод.Подарок Кутија Се Вклучени.МОТИВАЦИОНАТА ДИЗАЈН : Вие и вашите најблиски ќе бидат инспирирани да пиете повеќе вода дневно со инспиративни порака "О, за Фокс Доброто Пиете Вашето Effing Вода" и маркери за печатени на предната и задната страна на шишето.Оваа мотивациони шише за вода ве потсетува да остане хидриран цело време и ви помага да се постигне вашето здравје и фитнес цели.Се користи за губење на тежината, за време и по тренингот, контрола на апетитот, го надополнува влага, целокупното здравје.ПИЈТЕ ПОВЕЌЕ ВОДА ДНЕВНО : На час темпиран trackers на задната страна од јасно шише ве држи на патеката на тоа колку вода треба се консумираат и ги мотивира да ги задржи случува.Овој час доза следење шише е добра хидратација придружник за пешачење, велосипедизам, велосипедизам, кампување, трчање, Јога, на училиште, на работа, дома, во салата и во канцеларија.Уживаат во здрав начин на живот со оваа инспиративни шише за вода.ЕРГОНОМСКИ отстранлив филтер и широко устата за додавање на овошје и коцки мраз.Се вклопува во повеќето купот на сопствениците.Нашите 32 мл / 1 литар вода во шишиња, направени од Tritan пластика, се 100% toxin слободни и без мирис.Тие исто така се отпорни на дамки и лесно да се чисти.Мотивирачките велејќи печатени на шишето нема да избледи и измиете со текот на времето.Рака мие препорачуваме.Одржуваме Хидрирани во Стил со 32 оз Мотивациони Следење на Шишиња со Вода од LEADO!.

Вака можеби ќе ви се допадне..