• Свеж
24 Длабоко x 60 Широк x 63 Висок Замрзнувач Безбедносен Кафез со 4 Внатрешни работи Полици
zoom_in

24 Длабоко x 60 Широк x 63 Висок Замрзнувач Безбедносен Кафез со 4 Внатрешни работи Полици

DEN 2605.44

Од стока
check Во продавницата

ISO 9002 регистрирани производство.Имајте вредности под брава и клуч.Индустриски одделение челична конструкција.Тешки мерач 2 1/2" плоштад мрежа.NSF Уверение за професионалци.Заштита скапоцености од оштетување или кражба.Сите заварени тешки мерач изградба. 2 инчен плоштадот мрежа мрежи.Lockable двојни врати се отворени за 270 степени. 63" висина.Прилагодливи внатрешни работи полиците.Овозможува брз визуелна инвентар проверки.Никел хром финиш.Прашина слободни обезбеди чување на вредности.Заклучување не се вклучени.Полјаците се нумерирани од 1" на зумот.Едно парче индустриски јаглероден челик мислења.Вклучува прилагодливи израмнување на нозе за да се компензира за нерамна подови.NSF наведени.Користи стандардни копче или комбинација брава (не се вклучени).

Вака можеби ќе ви се допадне..