• Свеж
YITAMOTOR 2-Pack Магла Светлина Собранието Компатибилен со 01 02 03 2001 2002 2003 BMW E39 5 Серија Магла Замена, H8 12V 35W Светилки
zoom_in

YITAMOTOR 2-Pack Магла Светлина Собранието Компатибилен со 01 02 03 2001 2002 2003 BMW E39 5 Серија Магла Замена,

DEN 863.76

Од стока
check Во продавницата

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .FITMENT : Компатибилен со 2001 2002 2003 BMW E39 M5. Ве молиме проверете на производот страница за подетални информации пред да купите.ВОДООТПОРЕН : Секирај за леќа mists во влажни временски услови?Нашите магла светлина е добро херметички затворени за да се спречи влага или прашина од добивање внатре домување , и на еден начин се пропустливи им помага на движат од кондензација предизвикани од температурна разлика , што работи добро на maggie , снежните , нејасна или правливи дена.ПРИКЛУЧОКОТ можете да ги прилагодите на зрак агол со прилагодувач јасно да се види на патот напред.Во споредба со блескавите кул светла , 3300 K топло светлината емитирана од нашите магла светлина собрание има посилна продорен моќ низ густа магла, додека намалување на отсјај кон идване возачи и минувачите , зголемување на вашата возење безбедност и двете и други", како и.СИГУРЕН КВАЛИТЕТ и УСЛУГА : Нашата надгради леќа карактеристики добро светло пренос и влијание на отпор , не е така лесно да се бори или да стане жолта.Секој проблем што го имате, ќе се реши правилно и навремено да вашето задоволство , ве молиме цел со доверба!.Состојба : 100% Сосема Нови во Кутија Боја : Јасно Леќа Компатибилен со : 2001 BMW E39 M5 светла за магла 2002 BMW E39 M5 светла за магла 2003 BMW E39 M5 светла за магла Извор на Светлина Тип : Халоген Светилки Тип : H8 12 V 35 W се Вклучени : 1 Пар светла за магла (за Возачот и Совозачот Страна) Препорачуваме Професионална Инсталерот за Инсталација.

Вака можеби ќе ви се допадне..