• Свеж
Најк Техника Торба За Мали Предмети
zoom_in

Најк Техника Торба За Мали Предмети

DEN 1055.76

Од стока
check Во продавницата

Сокол торба - НАЈК CORE МАЛИ ПРЕДМЕТИ 3.0 - Црна.Уп : BA5268-451. Боја - Црна / Size - Única.Вежбање И Фитнес.Мал, но сепак тешко, на Најк Техника Мали Предмети Торба има трајни полиестер школка дека куќи една преграда за вашата продавница.Предниот џеб е врзани со Bemis Tape за премија на допир.

Вака можеби ќе ви се допадне..