• Свеж
UpBright Нова Глобална 19V AC/DC Адаптер за Замена за LG Electronics PH550 PH550-NA PH550NA HD Проекторот 19VDC Напојување Кабелот Кабел PS Батерија Полнач Мрежа PSU
zoom_in

UpBright Нова Глобална 19V AC/DC Адаптер за Замена за LG Electronics PH550 PH550-NA PH550NA HD Проекторот 19VDC

DEN 1704.00

Од стока
check Во продавницата

Светот Широк Влезниот Напон 100-240 VAC 50/60 Hz OVP, OCP, SCP Заштита (OVP : во Текот Напон излез Заштита.OCP : во Текот Тековната излез Заштита.SCP : излез Краток Спој Заштита) Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите. 1 цела година гаранција за услугите.Up Bright Нова Глобална 19 V AC / DC Адаптер за Замена За LG Electronics PH550 PH550-NA PH550 NA HD Проекторот 19 VDC Напојување Кабелот Кабел PS Батерија Полнач Мрежа ПСУ.Up Bright Нова Глобална 19 V AC / DC Адаптер за Замена За LG Electronics PH550 PH550-NA PH550 NA HD Проекторот 19 VDC Напојување Кабелот Кабел PS Батерија Полнач Мрежа ПСУ CECCCROHS 100-240.

Вака можеби ќе ви се допадне..