• Свеж
Децата Фабрика Училишна Возраст Тунелот Алпинист
zoom_in

Децата Фабрика Училишна Возраст Тунелот Алпинист

DEN 5759.76

Од стока
check Во продавницата

Cushiony мека игра пена јадра направи овие само како гигант преголеми блокови опфатени во избрише чисти винил.Димензии : 108" x 108" x 27".Гаранција : 2 Години.Возраст : 4 Години до 10 Години.Насочени Учење : Умешност, Социјална Интеракција.Сега мека игра за поголемо дете!Со опции за да се качат, индексирање преку и да се искачи над овој модул обезбедува совршено ослободување на активни постари деца.На разни геометриски форми се поттикне безброј бруто-моторни активности.Оваа алпинист содржи пет преголеми мека модули вклучувајќи тунелот, чекори и рампата со кука и јамка за да се задржи парчиња безбедно поврзан.Cushiony мека игра пена јадра направи овие само како гигант преголеми блокови опфатени во избрише чисти винил.ЗА ДА СЕ КОРИСТИ СО ШОК-АПСОРБИРАЊЕ НА ПОВРШИНАТА.

Вака можеби ќе ви се допадне..