• Свеж
YUXO Подарок за Жените Накит, Кутии за Накит Градите Дрвени Ретро Накит Кутии 3 Слоеви Висок Капацитет Накит Организаторот за Обетки Прстени, Ѓердани Нова Година Пода
zoom_in

YUXO Подарок за Жените Накит, Кутии за Накит Градите Дрвени Ретро Накит Кутии 3 Слоеви Висок Капацитет Накит Организаторот

DEN 5264.40

Од стока
check Во продавницата

*СПЕЦИФИКАЦИИ : 24*18*9.8(L x W x H)CM(1inch=2.54 см). *АТРАКТИВНА APPERANCE : Накит Дрвена Кутија + Исклучително Рака Наредени, Анти-оцрни, Врвен и убаво се заврши, меки кадифени обвивка, домот, во текстура и мека на допир, со здрав МДФ одбор рамка,трајни квалитет, што може да се заштити вашиот накит од прашина и нула. *МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ : Овој Накит Кутија Мулти-Слој&Отстранлив dividers дизајн за да се задоволат различни колекции за прстени,ѓердани,белегзии,обетки,уво studs,шноли,cufflink,види сл.Мулти-cell дизајн за да се избегне меѓусебното триење,Чувајте ги сите вашата сакана накит добро организирани. *НЕВЕРОЈАТЕН ПОДАРОК ИЗБОР : Овој Накит Кутија со елегантен надворешен изглед кој е ГОЛЕМ дар избори за мајка,пријателка,сопруга,ќерка,соученици,колеги, пријатели.Исто така неверојатен подарок за Денот на Вљубените, birthday (Роденден), Мајчината ден,Божиќ " ден или Свадба ден. *Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!.Бренд : YUXOOverall, Оваа кутија за складирање ќе биде одлична вредност за парите и совршен лекување или подарок.Тоа лесно се вклопува огромни количини на накит и knick knacks.Функција : * Вклучува голем број на накит апартмани : лесно да се организира разни накит во различни оддели.Патување, на шопинг, накит складирање, итн* Материјал : дрво* Преносни големина на : 24*18*9.8 CM(1inch=2.54 см)* Тежина : 1.25 kg PACKAGE СОДРЖИ : 1× Накит Кутија(не се вклучат и други накит додатоци)Забелешка : Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги повторувате вас како е можно поскоро.

Вака можеби ќе ви се допадне..