• Свеж
Amosfun 2 парчиња Бисер Торба Синџир Торба за на Рака Чанта Extender Краток Рака DIY Чанта Торба Синџир се Справи Круг Beaded Торба Замена Справи со Додаток Бисер Боја
zoom_in

Amosfun 2 парчиња Бисер Торба Синџир Торба за на Рака Чанта Extender Краток Рака DIY Чанта Торба Синџир се Справи

DEN 328.08

Од стока
check Во продавницата

Овој бисер на рака може да го продолжите со ремени, па можете да го носат crossbody или рамо, рака.Лесно да се Закачите на Вашата Торба.Само клип бисер рака на крајот на вашата торба затворач, потоа поврзете го вашиот оригинален чанта за на рака.Бисер чанта рака extender може да се искористи за разни цели.Како што е extender за крос - тело за рака, рачна ташна рамо, рака, торба шарм, Keychains.Функцијата е бескрајна.Имитација бисери изгледа домот и деликатна, може добро одговара со вашиот кеси, и влакно на бисери беше прошарани во синџирот да се направи синџир изгледа атрактивно и роман, направи да се торба повеќе шармантен.Ние ви нудиме сигурен по - продажбата на услугата.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или било какви проблеми со вашиот пакети, ве молиме да бидат слободни да контакт.Опис 2 парчиња Бисер Торба Синџир Торба за на Рака Чанта Extender Краток Рака Diy Чанта Торба Синџир се Справи Круг Beaded Торба Замена Справи со Додаток Бисер Боја Карактеристики - Боја : бисер боја.- Материјал : Акрилик - Size : Прибл. 13 x 1. 5 x 1. 5 cm/ 5. 12 x 0. 59 x 0. 59 инчен Пакет, Вклучувајќи 2 x Торба Синџир.

Вака можеби ќе ви се допадне..