• Свеж
Homyl Про LED Светло Комплет со Осветлени, Dimmable Телефон Носителот - Црна
zoom_in

Homyl Про LED Светло Комплет со Осветлени, Dimmable Телефон Носителот - Црна

DEN 2349.60

Од стока
check Во продавницата

* Прилагодлива 360 ротација knob за флексибилни осветлување прилагодување на агол за подобро да се направи вашата фотографија повеќе физички. * Тоа може да функционира со повеќето уреди кои поддржуваат USB порта, како и лаптоп, КОМПЈУТЕР , USB полнач, AC адаптер, и др.Постојат четири копчиња на глас на моќ/исклучување, исклучете го осветлувањето на владата, и ја прилагодите јасноста на боите нивоа. * Мулти-сцена употреба : може да се користи за шминка моделирање, телевизија во наставата, пополнете светлината за свадбена фотографија и сл. * 11 инчен dimmable LED светло, 3 бои, дизајн, направете ја вашата selfie повеќе убави. * 35-107cm свитлива светлина tripod стојат, простор за заштеда на енергија за употреба и чување на погодност, за youtube видео, portraiture, , интервју.Опис : - 11 инчен dimmable LED прстен светлина, 3 бои, дизајн, направете ја вашата selfie повеќе убави. - Прилагодлив 360 ротација knob за флексибилни осветлување прилагодување на агол за подобро да се направи вашата фотографија повеќе физички. - 35-107cm свитлива светлина tripod стојат, простор за заштеда на енергија за употреба и чување на погодност, одлична за видео на youtube, portraiture, , интервју. - Мулти-сцена употреба : може да се користи за шминка моделирање, телевизија во наставата, пополнете светлината за свадбена фотографија и сл. - Тоа може да функционира со повеќето уреди кои поддржуваат USB порта, како и лаптоп, КОМПЈУТЕР, моќ банка, USB полнач, AC адаптер, и др.постојат четири копчиња на глас на моќ/исклучување, исклучете го осветлувањето на владата, и ја прилагодите јасноста на боите нивоа.Спецификација : - Материјал : ABS+Другите - Прилагодувањата на Светлото : 3 Боја Прилагодувања, 10 Осветленоста на Вредноста - Lumens : 2400-3000 - Температура на Бојата : 2900-6500 K - Светло Агол : 120 Size Табела : Прстен Светлина Дијаметар : 27cm / 11inch Tripod Стојат Макс Висина : 107cm / 42.13 inch Tripod Стојат Min Висина : 35cm / 13.78 inch USB Кабел Должина : 20cm / 7.87 inch Package Вклучува : 1 Парче Прстен Light1 Парче Телефон Holder1 Парче Tripod Stand Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Изберете сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

- Material:
ABS+Others
- Light Settings:
3 Color Settings, 10 Brightness Adjustment
- Lumens:
2400-3000
- Color Temperature:
2900-6500K
- Light Angle:
120
Size Chart:
Ring Light Diameter:
27cm / 11inch
Tripod Stand Max Height:
107cm / 42.13inch
Tripod Stand Min Height:
35cm / 13.78inch
USB Cable Length:
20cm / 7.87inch
Package Includes:
1 Piece Ring Light :
1 Piece Phone Holder :
1 Piece Tripod Stand :
Color might be slightly different due to the color calibration of each individual monitor. :
Please allow slightly measuring deviation due to manual measurement. :
Choose all you need in our store. You will have a nice purchase experience and get quality products and service corresponding to the policy of . :

Вака можеби ќе ви се допадне..