• Свеж
BUYBITS 25мм Топката Мотоцикл Планината База за Ducati 848 evo (SKU 11780)
zoom_in

BUYBITS 25мм Топката Мотоцикл Планината База за Ducati 848 evo (SKU 11780)

DEN 644.64

Од стока
check Во продавницата

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Мотоцикл Планината за Ducati 848 evo (2011) Оваа планината придава на крајот на handlebar обвивка нуди единствена централна монтажа опција за телефон / GPS месеци.Користи 1 инчен / 25мм топката база & може да се користи inconjunction со велосипед планината произведува со користење на оваа конфигурација.Не вообичаениот handlebar планината, ова матични е прилагодлив и одговара на дупки 13.3 mm - 14.7 mm (0.52 инчен - 0.58 инчи) во дијаметар.Светлината-тежина Алуминиум сплит вратило се проширува за да ги собере на ѕид ако бар.Користете Ален Копче за да се стегне создавање безбедна одговара.Она што можам да добијам? 1 х 13mm планината со 1" (25мм) топката база.Мотоцикл Планината за Ducati 848 evo (2011) Оваа планината придава на крајот на handlebar обвивка нуди единствена централна монтажа опција за телефон / GPS месеци кои се користи 1 инч (25мм) топката монтирање.Искористување на постоечките 1 инчен / 25мм велосипед планината systen со овој алтернативен база.Не вообичаениот handlebar планината, ова матични е прилагодлив и одговара на дупки 13.3 mm - 14.7 mm (0.52" - 0.58") во дијаметар.Светлината-тежина Алуминиум сплит вратило се проширува за да ги собере на ѕид ако бар.Користете Ален Копче за да се стегне создавање безбедна одговара.

Вака можеби ќе ви се допадне..