• Свеж
Nexel 4-Полица Жица Shelving Единица, Хром Финиш, 24W x 42L x 74H
zoom_in

Nexel 4-Полица Жица Shelving Единица, Хром Финиш, 24W x 42L x 74H

DEN 314.64

Од стока
check Во продавницата

Nexel Стартер Shelving Единица жица 24"W 4 24427 C.Од Nexel Nexshelf Ресторан Shelving - Стартер Shelving Единица, жица, 4 полици, 4 мислења и пластични полица клипови, 74"H, 24"W, 42"L, хром-обложено заврши, се испраќаат unassembled - Вашиот Извор за Квалитет Ресторан Опрема и Материјали.

Вака можеби ќе ви се допадне..