• Свеж
81-0471 Универзална Филтер Елемент Замена
zoom_in

81-0471 Универзална Филтер Елемент Замена

DEN 333.36

Од стока
check Во продавницата

Тешки индустријализираните pleated хартија.Бродови 2 по кутија.Засилен со поцинкуван лим. Во 99% ефикасна во 2 microns.Plastisol endcaps. 81-0471 Универзална Филтер Елемент Замена Убиец Филтер Производи се произведени со највисок квалитет на материјали и техники на пазарот денес.Сите филтрација елементи се гарантира да ги исполни или надмине сите спецификации на оригинална опрема за производство"," Сите предмети се означени со замена или еквивалент не се поврзани со оригинална изработка.Дел броеви се за упатување на крстот дел само.

Вака можеби ќе ви се допадне..