• Свеж
Генерички Alcorn Медиуми Црна и Сина Smart Шише за Вода, Чај Infuser, Кафе Кригла, од не ' Рѓосувачки Челик Вакуум Широк Устата Pack (Црна и Сина две парчиња)
zoom_in

Генерички Alcorn Медиуми Црна и Сина Smart Шише за Вода, Чај Infuser, Кафе Кригла, од не ' Рѓосувачки Челик Вакуум

DEN 695.76

Од стока
check Во продавницата

【LED ДИСПЛЕЈ】 : Голем екран на smart температура на екранот.Лесно е да се разбере внатрешната температура на течноста со допирање на LED екранот.Тоа не е потребно да се помине на устата за да се проверете ја температурата и да се избегне изгореници. 360 степен ротација не треба да се грижите за вода, протекување, и запечатување е добро. 【БЕЗ ПОЛНЕЊЕ е ПОТРЕБНО】 : вградената батерија не треба да се наплаќа.Капакот е водоотпорен (капакот може да се печете но не и потопено во вода.) И шише Чува на температура до 8 часа со двоен слој изолација.Мат обложени заврши дека дава убав изглед, со подобар зафат. 【ГОЛЕМА УСТА】– Широк устата идеален за chugging или додавање на коцки мраз. 【ПЕЧАТ ВО】– Течење доказ капак (кога е затворен) за on-the-go активности. 18oz Smart Шише за Вода со ЛЕД целзиусови Температура на Екранот,Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Шише за Вода со мат финиш.Избрана двојно ѕидови, премија обложени бакар на надворешноста на внатрешниот ѕид.Високи перформанси температура задржување, ја задржува течноста топла до 8 часот и ладна до 8 часот. 100% Течење Доказ и Лесно да се Чисти.На силиконска гума на секоја капак обезбедува нема протекување.Изолирани Шише за Вода е Совршено погодни за секојдневна употреба, трчање, планинарење, кампување, итн.

Вака можеби ќе ви се допадне..