• Свеж
Homyl Кино Тешко да Престане 77mm ND Филтер ND2-Nd128 Неутрален Густина Филтер Леќа Трајни производи за Камерата Леќи
zoom_in

Homyl Кино Тешко да Престане 77mm ND Филтер ND2-Nd128 Неутрален Густина Филтер Леќа Трајни производи за Камерата

DEN 1504.80

Од стока
check Во продавницата

* Мулти облоги се направи филтер анти-нула, анти-отпечатоци од прсти, анти-статички, нафта и водоотпорен. * Традиционалните Кино Престане да ИМ Ознаки. * Достапно во 77mm Ротирачки Филтер. * 0.3 - 2.1 / 1-7 Запира.Пластовидно со Други FX Филтри. * Тешко Се Запира На Секој Крај.Опис : - Достапна во 77mm Ротирачки Филтер - Традиционална Кино Престане да ИМ Ознаки - Тешко ќе Престане Во Секој Крај - 0.3 - 2.1 / 1-7 Запира.Пластовидно со Други Призмата FX Филтри - Мулти облоги се направи филтер анти-нула, анти-отпечатоци од прсти, анти-статички, масло и вода-resistant Specification : - Материјал : Алуминиум Легура+Оптичко Стакло - Нето Тежина : околу 60g - Боја : Сина - Навој Дијаметар : 77mm - Слоеви : 16 слоеви - Стакло Слој : и двете страни (8-слој слој на секоја површина на стакло)Големина на Табела : 77mm/3.03 inch Package Вклучува : 1 Парче Неутрален Густина ND Филтер 77mm Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!Изберете сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

- Material:
Aluminium Alloy+Optical Glass
- Net Weight:
about 60g
- Color:
Blue
- Thread Diameter:
77mm
- Layers:
16 layers
- Glass Coating:
both sides (8-layer coating on each surface of the glass)
Size Chart:
77mm/3.03inch :
Package Includes:
1 Piece Neutral Density ND Filter 77mm :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :
Choose all you need in our store. You will have a nice purchase experience and get quality products and service corresponding to the policy of . :

Вака можеби ќе ви се допадне..