• Свеж
Пак Сигнал Светлина Пар за Живата Гранд Marquis 06-11
zoom_in

Пак Сигнал Светлина Пар за Живата Гранд Marquis 06-11

DEN 1894.80

Од стока
check Во продавницата

Не deductibles или да се додаде на трошоците.Делови, работна сила и превозот вклучени.Капки, spills и испукани екрани покриени од еден ден за преносни производи само.Други дефекти покриени по производителот ќе истече.Поднесе барање интернет или преку телефон 24/7. Ако ние не можеме да го исправиме, ние ќе го замени или да му ги надомести на куповната цена со e-подарок картичка.Плановите се важи само за нови или заверена обновена производи купени во последните 30 дена без претходно постоечките штета.Заштита план документите ќе бидат доставени преку пошта во рок од 24 часа од купување.Цел живот Warranty This објектот се поддржани од страна на нашите ограничени доживотна гаранција.Во случај овој објект треба да пропадне поради производствени дефекти во текот на намената, ние ќе го замени дел бесплатно.Оваа гаранција ги покрива трошоците на дел само.Референтен Број(s) : FO2527103, FO2526103,6 W3 Z 13200 АА,6 W3 Z 13201 АА.Количина : 2 Парче.

Вака можеби ќе ви се допадне..