• Свеж
Бебе Вратата Џемпери и Bouncers Exerciser Сет со Врата Менгеме Прилагодливи Рака за Дете Доенче 6-24 Месеци...
zoom_in

Бебе Вратата Џемпери и Bouncers Exerciser Сет со Врата Менгеме Прилагодливи Рака за Дете Доенче 6-24 Месеци...

DEN 1967.52

Од стока
check Во продавницата

Не користете го производот како еден замав.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Вратата трим МОРА да биде цврсто прикачен со рамен дел на врвот најмалку 1/2 инчи(13mm)широк.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.НЕ се ПОГОДНИ ЗА КРУГ И СТАКЛЕНА ВРАТА ПОКРИЕ товарот зрак за да се спречи скокач лизгање.Вратата трим МОРА да биде цврсто прикачен со рамен дел на врвот најмалку 1/2 инчи(13mm)широк.Не смее да се користи во вратите со пластични калапи или во близина на скалите.8 инчен (10.Не смее да се користи во вратите со пластични калапи или во близина на скалите.Печати на враќање превозот етикета.Овој уред е да се користи со безбедни вратата рамки можност за поддршка на силите на детето во игра.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.САМО за користење во затворен,внатрешни работи вратите кои се не повеќе од 7 метри висока.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Им овозможи на детето да се користи на вратата скокач само за кратки периоди на време (20-минутни интервали).Печати на враќање превозот етикета.Цврстата рамка на врата менгеме, обезбедува безбедна се вклопуваат во вратите. ✔ Удобно и Saftey Бебе Заврши Седиште Перница Изработена од мек поместена седиште. ✔ Бебе Среќен Вратата Џемпери-Ако вашето бебе не сака да се стои и да бие,тоа им дава на бебето целосна слобода на движење и промовира лесно, природното дишење.БИДЕТЕ СИГУРНИ дека вратата скокач е безбедно прицврстени на вратата.Нашиот производ има положено тест за N пати. ✔ Прилагодливи Рака-ремени се прилагодливи за употреба како бебето расте.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Пред секоја употреба,БИДЕТЕ СИГУРНИ дека рамка цевки,ремени,и седиште се безбедно прицврстени.ВОЗРАСНИ НАДЗОР СЕ ЗАДОЛЖИТЕЛНИ!Погоден за дете до МАКСИМУМ ТЕЖИНА 16 КГ/35 КГ.Тоа што обезбедува забава и вежба за бебе без преземање на сите ваши подот.Висина може да се прилагоди според бебето висина и безбедност потреби.

Вака можеби ќе ви се допадне..