• Свеж
YYZWNC Голем Капацитет Три-Слој Накит Кутија Европски Стил Кожа Кутија со Заклучување Огледало Дами Накит Кутија (Боја : E, Големина на
zoom_in

YYZWNC Голем Капацитет Три-Слој Накит Кутија Европски Стил Кожа Кутија со Заклучување Огледало Дами Накит Кутија

DEN 3444.48

Од стока
check Во продавницата

1.Со различни слоеви и големини, што може да се класифицираат вашиот накит слободно. 2.Може да се задржи вашата накит чисто и уредно, и погодност за вас да се најде нив. 3.Накит Кутија е на одличен распоред, атрактивен изглед, мултифункционални структура и парична казна изработка. 4.Тоа е одличен избор за складирање на вашите часовници, прстени, обетки, уво studs, ѓердани, нараквици, манжетната линкови, и брошеви, итн. 5.Тоа е исто така прекрасен подарок за вашите пријатели, љубовник или семејството.

Вака можеби ќе ви се допадне..