• Свеж
Muttluks Кал Чудовишта Лето Куче Чизми – Солиден Бос Технологија – ги Заштитува Шепи – Флексибилни Гума Ѓон, Влечење Гази – Пет Booties – XXS-XL – Pack 2
zoom_in

Muttluks Кал Чудовишта Лето Куче Чизми – Солиден Бос Технологија – ги Заштитува Шепи – Флексибилни Гума Ѓон, Влечење

DEN 1380.00

Од стока
check Во продавницата

СОЛИДЕН ЛЕТОТО АВАНТУРА ЧИЗМИ : Тешко на Терен; Мека на Шепи; уникатна комбинација на квалитет, удобност и трајност за било авантура вие и вашето куче може да мечтаете; ги Штити кучето е шепи од летото опасности, како што се груб терен, топлина, burrs, стакло, кактус игли, остатоци или зебра школки; Идеален за трчање, пешачење или пливање.МУЛТИ-НАСОЧЕН FLEX ЃОН и тоа : "Mutt Движење" многу гумен ѓон се специјално дизајнирани за да се flex во која било насока; "Pawsitively" удобно и целосно прилагодлив да шепа движење и форма; чувство на "бос" удобност, без компромис за вашето куче; Флексибилни "Mutt Движење" ѓон со мулти-насочен flex се зголеми "бос" удобноста се чувствуваат и уживање за вашето куче секој чекор од патот низ повеќето нерамен терен.ЛЕСЕН ЗА DEW НОКТОТ ДВОЈНО ЗАВРШИ ПРИЦВРСТУВАЊЕ : факултативниот високи или ниски рака прицврстување позиција овозможува да се прилагоди удобност околу dew канџи, додека сеуште одржување на сит безбедна одговара за вашето куче.ДИШЕ МРЕЖА горен дел : Шепи остане удобно, кул и слободни на песок или остатоци.ЕКСТРА ГОЛЕМИ ОТВОРАЊЕ : Прави ставање чизми на лесен и напор.Muttluks Кал Чудовишта обезбеди Бос технологија која е pawsitively удобно и адаптивни да шепа движењето и формата.Кал Чудовишта солиден лето куче чизми се уникатна комбинација на квалитет, удобност и трајност за било авантура вие и вашето куче може да се сонува.Флексибилни Mutt Движење ѓон со мулти-насочен flex се зголеми "бос" удобноста се чувствуваат и уживање за вашето куче секој чекор од патот низ повеќето нерамен терен.

Вака можеби ќе ви се допадне..