• Свеж
HTDZDX Автомобил Налепници Сиво Бела Црна Мат Винил Филмот Заврши Бисер Синото Возило Фолија Налепница Автомобил Decal Балон за Слободни Велосипед Конзола Компјутер По
zoom_in

HTDZDX Автомобил Налепници Сиво Бела Црна Мат Винил Филмот Заврши Бисер Синото Возило Фолија Налепница Автомобил

DEN 1615.20

Од стока
check Во продавницата

[Лесен утовар и истовар]-Чистење на површината инсталација позиција, а потоа откине силна лента заштитна фолија за да се залепи.Тоа е лесно да се откине и нема да го оштети бојата на површината на возилото.Име На Производ : Мат Винил Заврши.Материјал Тип : ПВЦ.Налепница Сместување : Целото Тело.Пратката обично трае околу 1525 работни дена за пристигнување, бидејќи тоа е предаден од Кина.Ве молиме проверете внимателно моделот на производот насловот пред да додадете на шопинг автомобил.Најдобри carvinyl заврши на .Висок квалитет на флексибилни полимерни ПВЦ филм Воздух канали за ослободување направи тоа лесно да се примени.Добро издржливост : Внатрешна 5 години Отворено 3 години.Висок квалитет на отстранлив лепак без остаток лепак по отстранување на винил.Забавно да го направи тоа со себе може да се применува на винил филм на автомобил јахта брод motorcyle велосипед скејтборд Телефон конзола компјутер Лаптоп и сл.На секое прашање или проблем не се чувствуваат слободни да контакт.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Вака можеби ќе ви се допадне..