• Свеж
LF-wujin, 1 компјутер 30/50 mm DIY Двојно Имајќи Тркала Имајќи Сандер Тркала со 8 мм Оска Бар/Клуч
zoom_in

LF-wujin, 1 компјутер 30/50 mm DIY Двојно Имајќи Тркала Имајќи Сандер Тркала со 8 мм Оска Бар/Клуч

DEN 2073.60

Од стока
check Во продавницата

Прирабница дизајн, нема отстапување прилагодување на уредот.Секоја спецификација макара инсталира две лежишта.Алуминиум Легура Главната Тркала Песок Бенд Машина.Вратило е изработен од нерѓосувачки челик.Пакет се вклучени : 1 x Пескарење појас Возење тркала со опруга бар + 1 x клуч.Материјал : Алуминиум Легура Бар дијаметар : 8 мм.Абразивни појас ширина должина жлебот на дното дијаметар.Слот ширина 30мм 35mm 30мм 30.5 mm 50mm 55мм 30мм 50.5 mm.

Вака можеби ќе ви се допадне..