• Свеж
F Fityle 38cm Дрвени Nutcracker Акција Фигура Кукла Кукла Играчка за Божиќ Божиќ Подароци Оркестарот - Solider Црвена Наметка
zoom_in

F Fityle 38cm Дрвени Nutcracker Акција Фигура Кукла Кукла Играчка за Божиќ Божиќ Подароци Оркестарот - Solider

DEN 1353.60

Од стока
check Во продавницата

* 38cm Дрвени nutcracker figurine Божиќ фестивал декорација,фантастично визуелно реквизит за retelling на Nutcracker Приказна - децата ќе сакаат да се види Claras Nutcracker кукла, нејзиниот подарок од Господин Drosselmeyer. * Со јаже на шапка, може да се користи како украс на вреќа, Божиќ украси и Божиќ дрво декорација. * Боја : Различно Обоени. * Круг база, може да биде мирно стојат на маса маса како домашна декорација за деца, деца, пријатели на семејството и љубовници. * Дрво материјал за производство, шарени страна се насликани, гроздобер дизајн, совршено за декорација и најдобри роденден / Божиќ Божиќ подарок.Ние продаваме производи со добар квалитет и цена.Ние придаваат големо значење на секој повратни информации од клиентите.Добредојдовте да ги собереш и да се купи во нашата продавница.Опис : - 38cm Дрвени nutcracker figurine Божиќ фестивал декорација,afantastic визуелна реквизит за retelling на Nutcracker Приказна -децата ќе сакаат да се види Claras Nutcracker кукла, нејзиниот подарок од Herr Drosselmeyer - Дрво материјал за производство, шарени страна се насликани, гроздобер дизајн, совршено за декорација и најдобри роденден / Божиќ Божиќ подарок - Круг база, може да биде мирно стојат на маса маса како домашна декорација за деца, деца, пријатели на семејството и љубители - Со јаже на шапка, може да се користи како украс на вреќа, Божиќ украси и Божиќ дрво декорација - Боја : различно обоени - Материјал : Дрво - Висина : 38cm/ 15inch Specification : - Nutcrackers, претставници на богат германски јазик, историја и култура.Thestrong бајка боја исто така е добитник на младите девојки се допаѓа.Во thelegend, the Nutcracker е да се донесе енергија и среќа patronsaint, тие голи заби во лицето на злото, да се заштити мирот на yourfamily members Package Вклучува : 1 Парче Дрвени Nutcracker Кукла.

Вака можеби ќе ви се допадне..