• Свеж
KOESON Мало Куче Чевли, Кутре Дише Куче Чизми Против Пролизгување Мрежа Booties за Кученце со Reflecitve Патент, Пет Чевли Година Шепа Заштитник со Прилагодлива Лента за Актив?
zoom_in

KOESON Мало Куче Чевли, Кутре Дише Куче Чизми Против Пролизгување Мрежа Booties за Кученце со Reflecitve Патент,

DEN 407.76

Од стока
check Во продавницата

【Дише Милениче Чевли】горниот дел на домашно милениче чевли за мали кучиња се направени на воздух мрежа и мека кожа, лесни и дише доволно за да се осигура многу удобно носење на вашиот кожен пријател шепи. 【Мека Ширина : 1.1"/2.7cm2 : Должина : 1.6"/4.0 cm; Width : 1.3"/3.2cm3 : Должина : 1.8"/4.5 cm; Width : 1.4"/3.7cm4 : Должина : 1.9"/4.8 cm; Width : 1.5"/3.9cm5 : Должина : 2.1"/5.3 cm; Width : 1.7"/4.2 cm Package се Вклучени : 1 Сет на Мало Куче Чевли(4 PCS) .

Вака можеби ќе ви се допадне..